آغاز فعالیت دوباره متروی اصفهان از روز سه شنبه هفته جاری (13 خرداد)

شهردار اصفهان از آغاز فعالیت دوباره متروی اصفهان از روز سه شنبه هفته جاری (13 خرداد) خبر داد و گفت: برای رعایت پروتکل های بهداشتی استفاده از ماسک برای مسافران الزامی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مترو اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با مصوبه ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان، متروی اصفهان فعالیت مجدد خود را آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا در هفته گذشته جلسات مختلفی در شورای ترافیک و نیز در سطح مدیران شهری برگزار و ابعاد مختلف بازگشایی مترو مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار اصفهان افزود: در همین راستا، سامانه حمل و نقل ریلی در راستای رفاه و سهولت شهروندان با همکاری همکاران شرکت مترو، از صبح سه شنبه سیزدهم خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله الزام استفاده از ماسک از سوی مسافران مترو، کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه جابجایی شهروندان از طریق مترو از ساعت 6:15 صبح تا 21:30 است، اظهار کرد: سرفاصله زمانی فعلا 15 دقیقه خواهد بود و در صورت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط همشهریان و افزایش تقاضا، این فاصله در روزهای بعد به همان 11 دقیقه باز خواهد گشت.

نوروزی اضافه کرد: از مدت ها پیش مقدمات اجرای فاصله گذاری اجتماعی در مترو اجرا شده بود اما بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا فعالیت متروی اصفهان متوقف بود.

  • تاریخ انتشار: 1399/03/12